fotografia ślubna Poznań, fotograf Kalisz, fotograf Konin, fotograf Turek, fotograf ślubny Kalisz, fotograf ślubny Konin, fotograf ślubny Turek, fotografia Kalisz, fotografia Konin, fotografia Turek, fotografia ślubna Kalisz, fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Turek

fotograf ślubny Poznań, fotografia ślubna Turek,fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Kalisz, fotograf Turek, fotografia Turek

Sesja ślubna Ani i Czarka - Zamek i park w Gołuchowie

Sesja ślubna Ani i Czarka - Zamek i park w Gołuchowie

Z Anią i Czarkiem wybraliśmy się w plener w jedno z miejsc, które odwiedzamy praktycznie w każdym sezonie, czyli Gołuchów. Słynny Zamek i przepiękny park dają duże możliwości do fotografowania. Z tego powodu sesja ślubna jest dość różnorodna i stykają się w niej dwa klimaty, starego zamku i pięknej przyrody, co bardzo dobrze, naszym zdaniem, współgra.

Paulina i Fryderyk w klimacie rustykalnym

Paulina i Fryderyk w klimacie rustykalnym

 

Dla Pauliny i Fryderyka był to ważny dzień, mimo iż są parą od kilkunastu lat i znają się świetnie to i oni nie uniknęli ślubnej tremy. Choć jak najczęściej bywa wszystko udało się pięknie. Tego dnia spadł deszcz, ale może był potrzebny do ochłodzenia panującej atmosfery ;)

 

Krótka fotohistoria Julii i Artura

Krótka fotohistoria Julii i Artura

Julia i Artur zawsze weseli i uśmiechnięci, a ja miałam plan wycisnąć z nich maksimum romantyzmu na sesji narzeczeńskiej ;) I myślę, że efekt jest widoczny, zwłaszcza, że trafił nam się piękny zachód słońca...
Dzień ślubu to już oczywiście trochę inne emocje, takie niepowtarzalne... Towarzyszyliśmy Julii i Arturowi do późnych godzin nocnych. Czuliśmy się trochę jak u siebie, gdyż mieliśmy możliwość fotografować już trzeci ślub w tej rodzinie – to zawsze dla nas budujące i motywujące, że do nas wracacie, za co dziękujemy :) A historię tej młodej pary zobaczycie na zdjęciach. Udanego odbioru!

Angelika i Mateusz

Angelika i Mateusz

W jedną z wrześniowych sobót spotkaliśmy się z Angeliką i Mateuszem. Dzień zaczął się bardzo zwyczajnie, bo od wspólnej kawy, a nie był to zwyczajny dzień, ale dzień ślubu ;) W domu Panny Młodej powoli trwały przygotowania, zjeżdżali się goście z najbliższej rodziny. Towarzyszyliśmy Angelice i Mateuszowi z naszymi obiektywami do późnych godzin nocnych. A oto krótka fotorelacja dla Was. Zapraszamy!

Izabela i Marcin – ślub starokatolicki

Izabela i Marcin – ślub starokatolicki

W dzień ślubu Izabeli i Marcina pogoda była piękna, słońce przygrzewało i ocieplało ten kwietniowy dzień. Iza wyglądała tak nieziemsko, że Marcinowi na jej widok aż zabrakło tchu, oniemiał :)

To są te chwile, które na długo zostają również w naszej pamięci, a na zawsze utrwalone na fotografiach.

Ślub był w kościele starokatolickim w okolicach Strykowa pod Łodzią, a przyjęcie weselne w sali na uboczu, daleko od wielkomiejskiego gwaru, w spokojnej i pięknej okolicy. A na plener wybraliśmy się do przepięknego Kazimierza Dolnego! Kilkanaście kadrów z tej uroczystości mamy dla Was już teraz.

Udanego odbioru :)