fotografia ślubna Poznań, fotograf Kalisz, fotograf Konin, fotograf Turek, fotograf ślubny Kalisz, fotograf ślubny Konin, fotograf ślubny Turek, fotografia Kalisz, fotografia Konin, fotografia Turek, fotografia ślubna Kalisz, fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Turek

fotograf ślubny Poznań, fotografia ślubna Turek,fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Kalisz, fotograf Turek, fotografia Turek

 Bogusia i Dominik - Wiosna w plenerze

Bogusia i Dominik - Wiosna w plenerze

Pogodę na sesję plenerową Bogusia z Dominikiem zamówili sobie idealną :) Piękne słońce i odpowiednia temperatura.

Pozostawał jedynie wybór miejsca sesji zdjęciowej. Wybraliśmy rozpadające się mury dawnej cegielni. Promienie słońca wpadały przez okna, choć my zwykle nosimy swoje \'słońce\' w torbie fotograficznej na tzw. wszelki wypadek ;) Uchwyciliśmy kilka kadrów wewnątrz cegielni, aby później przenieść się na pobliską łąkę. Piękna budząca się do życia natura zawsze tworzy cudne tło do zdjęć ślubnych.

A oto efekt naszej wspólnej pracy, a modeli mieliśmy zawodowych :)

 Ślub Bogusi i Dominika

Ślub Bogusi i Dominika

Ślub Bogusi i Dominika w promieniach słońca wpadających przez okna malutkiego przytulnego kościółka w Kaliszu.

 

Bogusia i Dominik postanowili powiedzieć sakramentalne TAK na wiosnę, gdy przyroda budzi się do życia i świat nabiera kolorów. Oboje pochodzą z Kalisza i tam też odbyła się ceremonia ślubna i przyjęcie weselne. Pierwsze godziny przygotowań Bogusia spędziła u fryzjera oraz w rękach Joasi, która zrobiła makijaż ślubny. W tym czasie Dominik miał jeszcze czas na drzemkę ;) Pan Młody zwykle zdąży się przygotować w dość przyspieszonym tempie :)

Kiedy wszyscy byli już gotowi w domu Panny Młodej odbyło się błogosławieństwo na nową drogę życia i mogliśmy pojechać do kościoła. Pogoda w tym dniu była piękna, słońce świeciło przez cały czas. Na miejscu ukazał nam się mały i przytulny kościółek (Parafia pw. św. Jana Pawła II, Ks. Stanisława Piotrowskiego 13, Kalisz), przez okna którego wpadały do środka promienia słońca, ocieplając i tak już gorącą atmosferę dnia ślubu. Ceremonia ślubna była piękna – zawsze tak jest kiedy stają naprzeciwko siebie osoby, które świadomie decydują się na ten krok i choć często znają się wiele lat to w tym dniu wyglądają jak świeżo zakochani. Bogusia i Dominik powiedzieli sobie TAK i wyruszyliśmy na drugą, nie mniej ważną, część – przyjęcie weselne. Gościła nas sala Aljo przy ul. Częstochowskiej 140 w Kaliszu. Sala utrzymana w nowoczesnej kolorystyce z bardzo dobrą obsługą i pysznym jedzeniem. A jak bawiła się Para Młoda i zaproszeni goście zobaczcie sami :) Zdradzimy tylko rąbka tajemnicy, że specjalnym prezentem dla Pary Młodej był pokaz tańca wykonany przez gościa weselnego wraz ze swoim tanecznym partnerem.

Miłego odbioru!