fotografia ślubna Poznań, fotograf Kalisz, fotograf Konin, fotograf Turek, fotograf ślubny Kalisz, fotograf ślubny Konin, fotograf ślubny Turek, fotografia Kalisz, fotografia Konin, fotografia Turek, fotografia ślubna Kalisz, fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Turek

fotograf ślubny Poznań, fotografia ślubna Turek,fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Kalisz, fotograf Turek, fotografia Turek

Agnieszka i Filip - piękny słoneczny dzień ślubu i urokliwa sesja narzeczeńska

Agnieszka i Filip - piękny słoneczny dzień ślubu i urokliwa sesja narzeczeńska

 

Dzień ślubu Agnieszki i Filipa był upalny. Najpierw odwiedziliśmy pana młodego żeby go „ubrać” i zrobić kilka zdjęć jak się stresuje, a Tomek zwykle jakieś suchary opowiada żeby rozładować napięcie, wszak to „tylko” ślub ;) Tak w naszym pakiecie ślubnym zawsze znajdziecie gratis dobry humor i ile to już razy słyszeliśmy jak nam za to dziękujecie, bo wtedy jakoś Wam łatwiej, stres mniejszy jak ktoś podchodzi do tego z uśmiechem. Po to też dla Was jesteśmy żeby w razie potrzeby służyć pomocą, czy to żartem czy pomocą w zapięciu muchy lub wpięciu welonu (o to prosicie najczęściej).

 

Magda i Michał rustykalnie

Magda i Michał rustykalnie

 

Pierwszy raz spotkaliśmy się już jakieś dwa lata przed planowanym ślubem. Umówiłam się z Magdą i Michałem w restauracji na kawę żeby mieć czas porozmawiać i dopasować szczegóły oferty fotograficznej do ich wielkiego dnia, dnia ślubu. Siedzieliśmy i gadaliśmy grubo ponad godzinę. Zawsze się śmieję, że tak to jest przez moje gadulstwo i przez to, że fotografując śluby i spotykając dużo różnych ludzi ma się do opowiedzenia zawsze kilka ciekawych sytuacji. Poza tym jest też spora część na pogaduchy prywatne. Lubię wiedzieć kogo fotografuję. Lubię wiedzieć jakie macie upodobania, co lubicie a czego wolelibyśmy uniknąć. Na koniec spotkania podpisaliśmy umowę na fotografię ślubną oraz dwa plenery narzeczeński i ślubny. Tego typu spotkania są ważne i zawsze zachęcamy Was do tego, aby porozmawiać na żywo. Dla obu stron jest to pierwsza informacja o tym czy mówiąc w skrócie „pasujemy do siebie”, czy odbieramy na tych samych falach i czy dobrze będzie nam się razem pracowało.

 

Sesja ślubna na Zamku w Gołuchowie - Magda i Łukasz

Sesja ślubna na Zamku w Gołuchowie - Magda i Łukasz

To był deszczowy dzień. Z Magdą i Łukaszem postanowiliśmy skryć się w komnatach Zamku w Gołuchowie. Specyficzny klimat tego miejsca daje zupełnie inne możliwości fotograficzne niż plener. Uchwyciliśmy tam kilka zakochanych kadrów ;) Po czym wyszliśmy jeszcze na chwilkę na dziedziniec. Przestało akurat padać. Kilka kadrów i tren sukni Magdy był ciężki od wody, którą nasiąknął ;) Ale warto było! Zobaczie sami :)

Z Ewą i Tomkiem na Ostrowie Tumskim w Poznaniu ;)

Z Ewą i Tomkiem na Ostrowie Tumskim w Poznaniu ;)

Dziś mieszkają w Bochni, oboje pochądzą z Wielkopolski, ale ich miejsca zamieszkania dzieliło jakieś 60 km - Ewa i Tomek :) Ślub wzięli w jej rodzinnych stronach, a na sesję przyjechali do nas, do Poznania. Ewa tu studiowała, więc jest gdzie wracać. Sesję ślubną zrobiliśmy na Ostrowie Tumskim. Jest tam kilka urokliwych miejsc, wszystkie blisko siebie, można spokojnie i bez pośpiechu pospacerować oraz zrobić kilka ujęć, które zatrzymają wspomnienia. Udanego odbioru!

Paulina i Fryderyk - sesja plenerowa na łonie natury

Paulina i Fryderyk - sesja plenerowa na łonie natury

Paulina i Fryderyk mieszkają we Wrocławiu, my w Poznaniu, ale na sesji ślubnej spotkaliśmy się w okolicach naszego rodzinnego miasta Turek. Pogoda dopisała. Słońce zawsze sprzyja w wydobyciu klimatu na zdjęciach, choć jest tylko dodatkiem do tych pięknych emocji jakie łączą zakochane pary. Sesja plenerowa odbyła się w niedalekim parku i ruinach zamku w Kole. Zobaczcie sami, zapraszamy.

Sesja ślubna w Uniejowie - Marta i Norbert

Sesja ślubna w Uniejowie - Marta i Norbert

Sesję ślubną z Martą i Norbertem pewnie zapamiętamy na dłużej nie tylko ze względu na uroczą parę zakochanych, ale też ze względu na naszą córkę Jowitę, która przez pewien czas wcielała się w rolę fotografa ledwo utrzymując w małych rączkach ciężki aparat i mówiąc naszym świeżo upieczonym małżonkom jak mają się ustawić :) Nie nagraliśmy tego, ale pamiętamy dokładnie te teksty, np. "Pala młoda stańcie pod dzewkiem to zlobię Wam piękne zdjęcie" :) Taka mała kopia nas dorosłych - i tak właśnie dzieje się coś co dorośli nazywają "wychowaniem". Zapraszamy na kilka kadrów tej uroczej pary.