fotografia ślubna Poznań, fotograf Kalisz, fotograf Konin, fotograf Turek, fotograf ślubny Kalisz, fotograf ślubny Konin, fotograf ślubny Turek, fotografia Kalisz, fotografia Konin, fotografia Turek, fotografia ślubna Kalisz, fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Turek

fotograf ślubny Poznań, fotografia ślubna Turek,fotografia ślubna Konin, fotografia ślubna Kalisz, fotograf Turek, fotografia Turek

Sesja ślubna na Zamku w Gołuchowie - Magda i Łukasz

Sesja ślubna na Zamku w Gołuchowie - Magda i Łukasz

To był deszczowy dzień. Z Magdą i Łukaszem postanowiliśmy skryć się w komnatach Zamku w Gołuchowie. Specyficzny klimat tego miejsca daje zupełnie inne możliwości fotograficzne niż plener. Uchwyciliśmy tam kilka zakochanych kadrów ;) Po czym wyszliśmy jeszcze na chwilkę na dziedziniec. Przestało akurat padać. Kilka kadrów i tren sukni Magdy był ciężki od wody, którą nasiąknął ;) Ale warto było! Zobaczie sami :)

Z Ewą i Tomkiem na Ostrowie Tumskim w Poznaniu ;)

Z Ewą i Tomkiem na Ostrowie Tumskim w Poznaniu ;)

Dziś mieszkają w Bochni, oboje pochądzą z Wielkopolski, ale ich miejsca zamieszkania dzieliło jakieś 60 km - Ewa i Tomek :) Ślub wzięli w jej rodzinnych stronach, a na sesję przyjechali do nas, do Poznania. Ewa tu studiowała, więc jest gdzie wracać. Sesję ślubną zrobiliśmy na Ostrowie Tumskim. Jest tam kilka urokliwych miejsc, wszystkie blisko siebie, można spokojnie i bez pośpiechu pospacerować oraz zrobić kilka ujęć, które zatrzymają wspomnienia. Udanego odbioru!

Paulina i Fryderyk - sesja plenerowa na łonie natury

Paulina i Fryderyk - sesja plenerowa na łonie natury

Paulina i Fryderyk mieszkają we Wrocławiu, my w Poznaniu, ale na sesji ślubnej spotkaliśmy się w okolicach naszego rodzinnego miasta Turek. Pogoda dopisała. Słońce zawsze sprzyja w wydobyciu klimatu na zdjęciach, choć jest tylko dodatkiem do tych pięknych emocji jakie łączą zakochane pary. Sesja plenerowa odbyła się w niedalekim parku i ruinach zamku w Kole. Zobaczcie sami, zapraszamy.

Sesja ślubna w Uniejowie - Marta i Norbert

Sesja ślubna w Uniejowie - Marta i Norbert

Sesję ślubną z Martą i Norbertem pewnie zapamiętamy na dłużej nie tylko ze względu na uroczą parę zakochanych, ale też ze względu na naszą córkę Jowitę, która przez pewien czas wcielała się w rolę fotografa ledwo utrzymując w małych rączkach ciężki aparat i mówiąc naszym świeżo upieczonym małżonkom jak mają się ustawić :) Nie nagraliśmy tego, ale pamiętamy dokładnie te teksty, np. "Pala młoda stańcie pod dzewkiem to zlobię Wam piękne zdjęcie" :) Taka mała kopia nas dorosłych - i tak właśnie dzieje się coś co dorośli nazywają "wychowaniem". Zapraszamy na kilka kadrów tej uroczej pary.

Sesja plenerowa z Weroniką i Krystianem

Sesja plenerowa z Weroniką i Krystianem

Sesję ślubną z Weroniką i Krystianem zrobiliśmy w Poznaniu i wcale nie wśród bloków, ale nad jeziorem i na łonie natury. Jak to dobrze, że w dużych miastach i ich okolicach są takie miejsca, potrzebne nie tylko na sesję ;) Słońce przygrzewało tego dnia, ale znaleźliśmy też nieco cienia :)

Justyna i Patryk - fotoreportaż ślubny

Justyna i Patryk - fotoreportaż ślubny

U Justyny i Patryka pojawiliśmy się dość wcześnie. Dzień ślubu zaczął się od przygotowań z makijażem spod ręki Joasi. Lubimy tą krzątaninę w domach pary młodej, wtedy możemy trochę lepiej poznać najbliższych i zaprzyjaźnić ich z naszymi obiektywami zanim jeszcze zacznie się część oficjalna. Zobaczcie jak to było w ten pogodny sierpniowy dzień u Justyny i Patryka! Udanego odbioru :)